Noworoczny czas karnawałowego szaleństwa jest w tym roku wyjątkowy. Nie możemy się spotykać i wspólnie celebrować tego okresu. Wszyscy mamy za sobą nie tylko kilka trudnych miesięcy, lecz niemal cały rok i wchodzimy w kolejny z wielką niepewnością, ale i z nadzieją. My to czekanie staramy się odpowiednio spożytkować, korzystamy z przywilejów przysługujących kształceniu zawodowemu i nie ustajemy w nauczaniu praktycznych umiejętności. Naszym nieustającym celem jest również zaszczepienie zawodowych pasji w młodych ludziach.

Pragniemy osłodzić i rozpromienić wszystkim czas kryzysu. Połączyliśmy siły młodzieży klas fryzjerskich i żywieniowych. Powstały karnawałowe słodkości, pięknie nakryty stół oraz zjawiskowe stylizacje. Wykorzystaliśmy do tego nie tylko zasoby szkoły, ale również wnętrza szaf uczennic, nauczycielek, a także… Pani Dyrektor. Bo choć ten karnawał jest odmienny, to od lat jego tradycje nie giną. A naszą sprawdzoną mocą jest współpraca.

Inicjator i pomysłodawca przedsięwzięcia – Edyta Jaskulska

Natchnięte pomysłem – Marta Kulesza, Lidia Przybysz

Momenty uchwyciła – Jolanta Piasecka–Żebrowska

Główni bohaterowie i autorzy realizacji – nasza Młodzież!

 

Drogie Uczennice, Drodzy Uczniowie, to wielka przyjemność móc z Wami pracować!

Brawo dla Was!

Ps. Kliknij w zdjęcie, aby obejrzeć je w całości :)

Fryzury i makijaże:

Sesja fotograficzna: