Od kilku lat w Zespole Szkół im. B. Prusa młodzież może kształcić się w zawodzie Technik usług fryzjerskich. Aby podnosić poprzeczkę i być na bieżąco z trendami fryzjerskimi, uczennice z klasy trzeciej, pod opieką nauczycielki fryzjerstwa p. Edyty Jaskulskiej, wzięły udział w piątej edycji targów fryzjerskich Hair Forum Poland.

Było to wydarzenie, które inspiruje nowymi trendami, pokazuje topowe marki, a także daje możliwość wzięcia udziału w konkursach, skorzystania ze szkoleń w strefie nauczyciela oraz zaprezentowania swoich umiejętności w strefie ucznia. Prezentuje warsztat topowych fryzjerów. To przede wszystkim dynamiczne, pełne atrakcji spotkanie specjalistów oraz pasjonatów cięcia, trymowania, czesania i upinania. Targi umożliwiły poznanie najnowszych trendów koloryzacji oraz stylizacji włosów. Dodatkową atrakcją była możliwość samodzielnego sporządzenia kremu do twarzy z naturalnych składników.

                         

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16