W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Kornel Binienda, Martyna Gołębiewska i Oliwia Załęska, złożyli nauczycielom i pracownikom administracji życzenia:

„Wszyscy nasi kochani nauczyciele, dla swoich uczniów cierpliwości mają wiele. Za naukę, za trud jaki jest wkładany, przeogromny bukiet życzeń składamy. Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące, jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na polskiej łące.”

Z okazji DEN, za całokształt pracy dydaktyczno-wychowawczej, Nagrodę Starosty otrzymała Pani Barbara Grąbczewska, Nagrodę Dyrektora: p. Anna Wójcik, p. Jolanta Piasecka-Żebrowska, p. Marta Kulesza, p. Ewa Mazurkiewicz. Docenieni zostali również pracownicy administracji p. Anna Kołakowska i p. Ewelina Piekarzewska. Gratulujemy!

DSC01534
DSC01535
DSC01536
DSC01537
DSC01538
DSC01539
DSC01540
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7