Tadam! Oto jest! Nasza pierwsza instalacja świąteczna! Przedstawia mały domek, gdzieś w dolinie Narwi, w oddali ratusz naszego miasta. Przed domkiem drewno do kominka, sanki, drzewko świąteczne, zima i śnieg! Jest też mały szary płotek J

Do domku można zajrzeć przez okno i doświadczyć wymarzonej świątecznej scenerii....przytulny pokój - ogień w kominku, piękna choinka. Wszystkie te elementy powstały dzięki zespołowi bardzo zdolnych i zmotywowanych uczniów z klasy I Tr p. Ogromne brawa!

Teraz czas na wyliczanie:

‌Nadia Rydzewska - wielki talent artystyczny - czuwała nad kwestią wstępnego projektu, przygotowała szkice, zmalowała większość instalacji, a tata Nadii własnoręcznie przygotował ramę okienną, która pasuje idealnie! (Bardzo Panu dziękujemy!)

Zuzanna Daniluk - odpowiedzialna za widok w okienku.

Maria Komsta - na jej barki spadła odpowiedzialność za zaplanowanie i wykonanie (przy współpracy z Nadią) części z ratuszem, rzeczką, choinkami - wielkie brawa!

Olek Witkowski, Zuzanna Lechowicz, Blanka Szmigrodzka - byli dobrymi duszkami tego przedsięwzięcia - pożyczyli sanki, drewno kominkowe, światełka i włożyli mnóstwo wysiłku, aby nic nie odpadło, trzymało się jak należy. Wszyscy razem malowali płotek oraz bajeczne czerwone drzwi. Wianuszek na drzwi to również dzieło własnoręczne. 

Na terenie szkoły jest mnóstwo drobniejszych dekoracji wykonanych przez klasę III Tor i I Tr g, takich jak girlandy bombkowe, wieńce ręcznie robione, przystrojone wnęki okien. Wszystko to można zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Warto podkreślić, że instalacja świąteczna i wszystkie dekoracje nie obciążyły budżetu szkoły. Wszystkie materiały pozyskano lub zakupiono ze składek klas pierwszych. 

                                                              Agnieszka Służała

Ps. Kliknij w zdjęcie, aby obejrzeć je w całości :)