26 listopada 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół im. B. Prusa z klasy I kucharz w ramach zajęć Przygotowanie i wydawanie dań mieli możliwość zdobywać cenną wiedzę praktyczną w kuchni Domu Polonii. Dla uczniów rozpoczynających naukę w tym zawodzie poznanie rzeczywistych warunków pracy w branży gastronomicznej jest bardzo ważne. Pod okiem szefa kuchni sporządzali tradycyjne potrawy kuchni polskiej, które po skończonej pracy mogli degustować. Rozmawiając z szefem kuchni i kierownikiem gastronomii uczniowie przekonali się, że praca w zawodzie kucharza pomimo, że jest ciężka i stresująca, daje  radość i spełnienie zawodowe.

                                                                                                                                                                     nauczyciel zawodu

                                                                                                                                                                     Elżbieta Błaszczyk

1
2
3
4
Previous Next Play Pause
1 2 3 4