Podczas gdy my bardzo cierpliwie czekamy na wiosnę, ekipa uczniów z Zespołu Szkół im. B. Prusa pławi się w promieniach słońca, pływając codziennie na statku w Portugalii!

Kilka osób z klasy trzeciej o profilu technik organizacji reklamy, dzięki świetnym wynikom w nauce, w tym z przedmiotów zawodowych, dostało możliwość wyjazdu na dwutygodniowy staż do słonecznej Lizbony. Warunkiem koniecznym była także znajomość języka angielskiego.

Łączą tam przyjemne z pożytecznym, bo wykonywana praca na pewno do banalnych nie należy. Powierzono im zadanie przyjmowania rezerwacji na rejsy historycznymi, tradycyjnymi łodziami Nosso Tejo z doskonałą załogą i wspaniałymi przewodnikami oraz dbanie o komfort turystów podczas rejsów.

                                                                                                                                                                       Agnieszka Służała

Zdjęcia przesłane przez uczestniczkę stażu - Patrycję Kisiel.