Pracownia 31 pięknieje z dnia na dzień. Dziś skończyliśmy autorski plakat, który wspólnie zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy na szkolnym ploterze (urządzenie do wielkoformatowych druków). Pomysłodawczynią była nauczycielka przedmiotów zawodowych reklamy – Agnieszka Służała, za opracowanie graficzne odpowiedzialni byli uczniowie Kacper Przybysz i Oleg Babycz (klasa 3 technik organizacji reklamy), ilustrację na zamówienie stworzyła uczennica klasy 1 Tr p Nadia Rydzewska.

Plakat, który stworzyli uczniowie, nie jest zwyczajny. Jego treść opiera się na zasadach panujących w pracowni, jak i w całej szkole. Ponadto każda z zasad napisana jest innym krojem pisma, co jest opisane po prawej stronie każdego wersu. Jest to istotne dla uczniów, ponieważ w nauczanym zawodzie typografia odgrywa bardzo ważną rolę.

Zaprojektowaliśmy również nowe oznaczenie na drzwi – szczegóły na zdjęciach.

Efekt prac jest znakomity!

Ps. Kliknij w zdjęcie, aby wyświetlić je w całości :)

                                                                    Agnieszka Służała

11
12
13
14
15
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5