22 stycznia 2020 r. w Zespole Szkół im. B. Prusa odbył się apel, na którym Pani Teresa Zielińska – szefowa powiatowego Sztabu WOŚP – podziękowała wszystkim osobom z Zespołu Szkół im. B. Prusa zaangażowanym w przeprowadzenie tegorocznego finału.

Podziękowania rozpoczęła od nauczycielek, wchodzących w skład Sztabu WOŚP: Jolanty Piaseckiej-Żebrowskiej, Barbary Krzemień-Kozłowskiej i Jolanty Siudy, które swoją pracę rozpoczęły na długo przed finałem.

Następnie wręczyła rozliczenia WOŚP piętnastu wolontariuszom z ZS BP: Annie Sztolc (która zebrała najwięcej pieniędzy), Kacprowi Krzyżewskiemu, Amelii Suchenek, Natalii Wielgo, Amelii Strefner, Paulinie Szymańskiej, Mai Sokołowskiej, Martynie Nowak, Maksymowi Skakunowi, Mateuszowi Rosłońskiemu, Małgorzacie Piekarskiej, Marii Komsta, Aleksandrze Piszewskiej, Karolinie Bogońskiej i Martynie Szymańskiej. Pamiątkowe mini puszki otrzymali uczniowie, którzy wraz z  wolontariuszami kwestowali na ulicach Pułtuska: Eryk Wielgo, Jakub Krzyżewski, Natalia Składanek, Oliwia Załęska, Natalia Grudnowska, Damian Wasilewski, Natalia Kozakiewicz, Klaudia Wierzbicka, Weronika Kucińska, Joanna Daniszewska, Adrian Gadomski, Maja Sterlińska, Wiktoria Archacka, Zuzia Lechowicz, Julia Kowalska, Julia Bogońska, Kinga Grabowska, Oliwia Szerewicz i Natalia Przybyłowska.

Co roku przed finałem odbywają się kwesty w placówkach oświatowych. Nasza szkoła zebrała 550,76 zł. I miejsce w konkursie na klasę, która przekaże najwięcej pieniędzy, zajęła klasa IV Tż. II miejsce klasa I Tr P, III miejsce klasa I Tż/Tot. Dziękujemy pani Justynie Rachubie-Mućce za pomoc w przeprowadzeniu kwesty i wszystkim, którzy wsparli zbiórkę.

Dziękujemy pani Jolancie Siuda oraz uczennicom z klasy II Tż: Ani Sztolc, Kindze Grabowskiej i Izie Sokołowskie za dekorację Sztabu. Uczennicom z klasy II Tor za sklejenie i powieszenie ogromnego baneru 28. Finału WOŚP, a także uczennicom z klasy I Tor za przygotowanie plakatów.

W dniu finału w naszej szkole znajdował się punkt gastronomiczny dla wolontariuszy. Uczniowie Prusa częstowali przybyłych bigosem, kiełbasą, ciastem i ciepłymi napojami. Dziękujemy za wolontariacką pracę: Julii Kowalskiej, Bartkowi Jusińskiemu, Natalii Andrzejak, Alicji Kiljańskiej, Sebastianowi Krysiakowi, Mateuszowi Lewandowskiemu, Julicie Gajowieckiej, Paulinie Piotrowskiej, Natalii Andrzejak, Sebastianowi Ukleja, Andrzejowi Jabłońskiemu oraz nauczycielkom, które czuwały nad pracą młodzieży: Anie Wójcik, Barbarze Grąbczewskiej, Marcie Kuleszy, Elżbiecie Błaszczyk i Lidii Przybysz.

Dziękujemy paniom: Aleksandrze Czyżewskiej i Renacie Prus-Nalewajk oraz uczniom: Julii Kowalskiej i Krystianowi Byszewskiemu za ogromną pomoc w przeprowadzeniu licytacji gadżetów w Kinie Narew.

Podziękowania kierujemy do Pani Ewy Mazurkiewicz, która wraz z uczennicami: Nadią Borucką, Roksaną Jankowską, Wiktorią Smolak i Julią Mossak sprzedawała w kinie serca, wykonane przez młodzież z pułtuskich szkół i przedszkoli.

Na wyróżnienie zasługują uczennice, które pomogły przy organizacji konkursu plastycznego WOŚP na najpiękniejsze serce: Karolina Fabjańczyk i Martyna Wróblewska. Dziękujemy paniom: Agnieszce Kaszubie i Jolancie Siuda za rozstrzygnięcie konkursu.

Dziękujemy naszym nauczycielkom, które liczyły pieniądze w dniu finału. Paniom: Barbarze Krzemień-Kozłowskiej, Grażynie Sitek, Jolancie Siuda, Jolancie Piaseckie-Żebrowskiej, Ilonie Dynak.

Dziękujemy Dyrekcji, która zawsze nas wspiera oraz pracownikom administracji i obsługi za niedzielny dyżur w szkole.

DSC01253
DSC01261
DSC01263
DSC01267
DSC01268
DSC01269
DSC01270
DSC01272
DSC01273
DSC01276
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10