We wrześniu 2019 roku biblioteka szkolna Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku ogłosiła konkurs fotograficzny pod hasłem „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę”, który polegał na zrobieniu zdjęcia z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała tak, aby całość była spójna. 

Konkurs trwał trzy miesiące. Jego celem było rozwijanie kreatywności i wyobraźni uczniów, zainteresowań i pasji czytelniczych, promocja czytelnictwa w niekonwencjonalny sposób, a także popularyzacja nowości czytelniczych.

Komisja w składzie: Izabela Kamińska, Jolanta Piasecka-Żebrowska,  po obejrzeniu prac i starannym ich przeanalizowaniu, przyznała lokaty:

I  miejsce:  Khrystyna Karach kl. I Tr G

II miejsce:  Wiktoria Buraczewska kl. II Tor

III miejsce: Sylwia Ciskowska kl. II K

Uczniom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.

                                                                                                                                                   Jolanta Piasecka-Żebrowska

Ps. Kliknij w zdjęcie, aby wyświetlić je w całości :)                                           

DSC01289
DSC01291
DSC01292
DSC01293
DSC01295
DSC01296
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6