7 listopada odbyło się pierwsze w bieżącym roku szkolnym spotkanie kawiarenki językowej. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy I TR oraz nowe wolontariuszki z Centrum Międzynarodowej Wymiany Młodzieży i Wolontariatu w Pułtusku - Chien z Tajwanu i Hande z Turcji.

Zajęcia miały charakter integracyjny i zapoznawczy zarówno dla uczniów, jak i wolontariuszek. Celem spotkania było rozwijanie kompetencji językowych i interkulturowych uczniów. Uatrakcyjnieniem zajęć była krótka lekcja języka chińskiego i tureckiego.

 

                                                                                                                                                                          K. Mierzejewska

IMG_2224
IMG_2227
IMG_2228
IMG_2230
IMG_2232
IMG_2233
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6