W dniach 7-9 czerwca 2019r., w ramach realizowanego w Zespole Szkół im. B. Prusa projektu unijnego „Staż i praktyka atutem przyszłego pracownika”, odbyła się pierwsza tura kursu cukierniczego prowadzonego przez mistrza sztuki cukierniczej Pawła Zalewskiego.

Uczniowie mieli niepowtarzalną okazję nabyć umiejętności wytwarzania oraz dekoracji ciast i tortów. Wszystkie wyroby zostały sporządzone od podstaw wyłącznie z naturalnych składników. Zdjęcia są najlepszym dowodem  wysokiego poziomu zajęć.

                                                                                                                                                             Koordynator projektu

                                                                                                                                                             Anna Kmiołek-Gizara

Ps. Kliknij w zdjęcie, a obejrzysz je w całości :)