Klasy 2 oraz 3 uczące się na kierunku technik reklamy uczestniczyły w wycieczce do Warszawy, której plan skupiał się wokół technologii wykorzystywanej do produkcji foto i video. Głównym celem wyjazdu było uczestnictwo w widowisku artystycznym w Studio Buffo – musicalu pt. „Romeo i Julia”.  
Ci którzy sądzili, że Buffo to klasyczna, znana wszystkim forma teatru – to się mocno mylili.  Otóż jest to miejsce przepełnione nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki którym scena przeobraża się w dowolną przestrzeń, np. kosmiczną, a dzięki okularom 3D (każdy widz dostaje je przy wejściu) doznania są jeszcze bardziej realistyczne. Interpretacja sztuki zaskoczyła wszystkich uczniów – wykorzystanie technologii 3D, taniec w strugach deszczu - to zachwycające doświadczenie! Ponadto unowocześnienie szekspirowskiej sztuki polegające na wprowadzeniu współczesnego, czasami ciętego języka, pięknych inspirujących strojów, muzyki hiphopowej – wykonywanej na żywo – to doświadczenia wywołujące efekt WOW! Zatem wizyta w Studio Buffo pozwoliła młodzieży doświadczyć, jak technologia zmienia nie tylko naukę, medycynę, ale również świat kultury i sztuki.

Drugim punktem naszej wycieczki była plenerowa mini sesja zdjęciowa zaplanowana na terenie parku im. Marszałka E. Rydza-Śmigłego. Uczniowie wykorzystali do niej profesjonalne aparaty lustrzanki Canon oraz blendy fotograficzne.

Zapraszamy do galerii naszych zdjęć.

                                                                                                                                                       Joanna Wiśniewska, Agnieszka Służała, Katarzyna Kuczyńska 

Ps. Kliknij w zdjęcie, aby wyświetlic je w całości :)

1_1
1_2
1_3
1_4
1_5
1_6
2
4
5
IMG_8575
IMG_20220517_105406
IMG_20220517_105415
IMG_20220517_105427
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13