17 maja Zespół Szkół im. B. Prusa miał zaszczyt uczestniczyć w II Pikniku Naukowym „Kosmiczne Impresje” w Dzierżeninie. Zgodnie z tematyką Pikniku nasze uczennice przygotowywały zdrowe, kosmiczne koktajle i napoje. Dzieci mimo zielonego koloru chętnie próbowały nowych smaków. Dużym zainteresowaniem cieszyły się świeżo robione w thermomixie lody truskawkowe. Nauczycielka fryzjerstwa Pani Edyta Jaskulska zaprezentowała ciekawe kosmiczne fryzury.

Dziękuję uczennicom klasy II Tż za pomoc, reprezentowanie szkoły i podzielenie się swoimi umiejętnościami z młodszymi kolegami.

                                                                                                                              Renata Prus-Nalewajk

Ps. Kliknij w zdjęcie, a obejrzysz je w całości :)

1
2
4
5
6
8
9
10
11
13
14
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11