Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Prospołeczna postawa uczniów Prusa

Zespół Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku jest szkołą, która chętnie podejmuje się różnych inicjatyw na rzecz współpracy ze środowiskiem lokalnym, stwarza warunki sprawdzenia swoich zawodowych umiejętności w rzeczywistych warunkach oraz kształtuje postawy prospołeczne.

Dnia 10 czerwca 2017 r. uczniowie klas: I TŻ – Justyna Ciszkowska i Paulina Składanek, II TŻ – Karolina Grabowska i Beata Rzepkowska oraz klasy II ZSZ w zawodzie kucharz – Kamil Chrzanowski i Dawid Chojnacki, uczestniczyli w corocznym Pikniku Rodzinnym w Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach. Impreza ta przeznaczona jest dla mieszkańców DPS-u oraz ich rodzin. Podczas niej uczestnicy mogli podziwiać występy artystyczne przygotowane przez podopiecznych, wzięli udział we wspólnym poczęstunku oraz spędzali wspólny rodzinny czas na świeżym powietrzu. Zadaniem uczniów była pomoc w serwowaniu dań obiadowych, potraw z grilla oraz pieczenie gofrów. Uczniowie zostali niezwykle ciepło przyjęci i docenieni zarówno przez uczestników Pikniku oraz pracowników DPS-u. Opiekę nad uczniami sprawowały nauczycielki przedmiotów gastronomicznych: pani Anna Rogólska, pani Lidia Przybysz i pani Marta Kulesza.Poprawiony: wtorek, 13 czerwca 2017 11:15
 
 
<<  Czerwca 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo