Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2017/2018:
Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik organizacji reklamy, Technik usług fryzjerskich

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2017/2018: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Kucharz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Prospołeczna postawa uczniów Prusa

Zespół Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku jest szkołą, która chętnie podejmuje się różnych inicjatyw na rzecz współpracy ze środowiskiem lokalnym, stwarza warunki sprawdzenia swoich zawodowych umiejętności w rzeczywistych warunkach oraz kształtuje postawy prospołeczne.

Dnia 10 czerwca 2017 r. uczniowie klas: I TŻ – Justyna Ciszkowska i Paulina Składanek, II TŻ – Karolina Grabowska i Beata Rzepkowska oraz klasy II ZSZ w zawodzie kucharz – Kamil Chrzanowski i Dawid Chojnacki, uczestniczyli w corocznym Pikniku Rodzinnym w Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach. Impreza ta przeznaczona jest dla mieszkańców DPS-u oraz ich rodzin. Podczas niej uczestnicy mogli podziwiać występy artystyczne przygotowane przez podopiecznych, wzięli udział we wspólnym poczęstunku oraz spędzali wspólny rodzinny czas na świeżym powietrzu. Zadaniem uczniów była pomoc w serwowaniu dań obiadowych, potraw z grilla oraz pieczenie gofrów. Uczniowie zostali niezwykle ciepło przyjęci i docenieni zarówno przez uczestników Pikniku oraz pracowników DPS-u. Opiekę nad uczniami sprawowały nauczycielki przedmiotów gastronomicznych: pani Anna Rogólska, pani Lidia Przybysz i pani Marta Kulesza.Poprawiony: wtorek, 13 czerwca 2017 11:15
 
 
<<  Lutego 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728    

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo