Technikum Nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2016/2017:
Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik organizacji reklamy, Technik usług fryzjerskich

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Kierunki kształcenia w roku szk.  2016/2017:
Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Kucharz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych

  • Technikum Nr 2

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Powiatowy Festiwal Piosenek Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar

„W sześciu strunach zaklęta muzyka” - pod takim tytułem 9 czerwca odbył się Powiatowy Festiwal Piosenek Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar, który zorganizowała Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku.

Artyści ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu pułtuskiego oceniani byli przez jury konkursowe, a nagradzani za swoje występy brawami przez licznie zgromadzoną publiczność, wśród której gościem honorowym była Pani Alicja Klenczon. 

Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy III Kamil Przewłodzki, który piosenką Czerwonych Gitar pt. „Gdy kiedyś znów zawołam Cię” wyśpiewał II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Zapraszamy do wysłuchania cudownej piosenki w przepięknym wykonaniu Kamila.

 

 

 

                                                                                                          Jolanta Jadaś
 
 
<<  Sierpnia 2017  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo