Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Powiat Pułtuski w ramach operacji pn. „Promocja walorów turystycznych, historycznych i kulturalnych w Powiecie Pułtuskim” ogłosił konkurs fotograficzny pt: „Miejsca i obiekty, które prezentują wielokulturowość i różnorodność Powiatu Pułtuskiego”.

W konkursie udział wzięły uczennice klasy IV: Klaudia Kalinowska i Wiktoria Cichocka, uczące się w zawodzie Technik Organizacji Reklamy. Wykonały profesjonalne fotografie Domu Polonii i Wieży Ratuszowej, które zostały docenione i nagrodzone.

I miejsce zajęła Klaudia Kalinowska, II miejsce – Wiktoria Cichocka.

Uczennice otrzymały dyplomy i atrakcyjne nagrody, którymi są elektryczne deskorolki.

Serdecznie gratulujemy!!!

                                                                                                                      Jolanta Jadaś

Poniżej prezentujemy nagrodzone fotografie.


 

                                              

Poprawiony: środa, 05 września 2018 11:17
 
 
<<  Września 2020  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo