Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Fundusze Unijne pozyskane w ramach projektu TIK w nauczaniu matematyki umożliwiły doposażenie Zespołu Szkół im. B. Prusa w pomoce dydaktyczne o wartości 105 000 zł . W ramach pozyskanych środków zakupiono 5 zestawów tablic interaktywnych z laptopami do pracowni chemiczno/fizycznej, matematycznej, języków obcych, duży ekran z projektorem do auli szkolnej, a także wyposażenie pracowni matematycznej m. in. tablety, wizualizator, bryły, podręczniki, kalkulatory, przyrządy geometryczne, tablicę, plansze oraz wiele innych ciekawych pomocy umożliwiających u uczniów pobudzenie wyobraźni i zrozumienie zagadnień matematycznych. Dzięki zakupionemu doposażeniu szkoła jest nowoczesna, a nauka przyjemna i interesująca.

                                                                                                            Koordynator projektu 
 
<<  Września 2020  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo