Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Zanim nadszedł dzień XVII-stego Finału WOŚP, uczniowie i nauczyciele skrzętnie przygotowywali się do tego wydarzenia. Dyrygowała im pani wicedyrektor Teresa Zielińska.

Pani Jolanta Piasecka zajęła się wyrobieniem identyfikatorów dla 180 wolontariuszy. Po wypisaniu tychże istotnych dokumentów, pojechała wraz z czterema uczennicami: Moniką Stasiak, Eweliną Figurską, Magdą Błaszkowską i Kasią Dorobińską do Warszawskiego Sztabu Jurka Owsiaka, by zaopatrzyć identyfikatory w niezbędne pieczątki i naklejkę ze znakiem wodnym. Tak przygotowane dokumenty identyfikujące wolontariuszy zostały przywiezione do Pułtuskiego Sztabu, mieszczącego się w Zespole Szkół im. B. Prusa w Pułtusku.

Przygotowanie dekoracji do sali Kina Narew, gdzie odbyła się impreza finałowa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, oraz wykonaniem balonu, w którym „poleciały” do warszawskiego Studia TVP2 zebrane przez pułtuszczan pieniądze, zajęła się pani Dorota Orłowska. Wspierały ją panie: Grażyna Latałło, Marianna Chmielewska i Jolanta Piasecka oraz uczennice: Anita Tyszkiewicz i Milena Gąsior.

Dekoracją stołówki szkolnej, w której w dniu finału zliczano pieniądze, zajęły się panie Teresa Zielińska, Jolanta Piasecka i Krystyna Chodkowska, z uczniami: Radkiem Piórkiem, Joanną Grzelakowską i Justyną Skrzydlak.

Przygotowaniem posiłków dla wolontariuszy i osób pracujących w Sztabie zajęły się nauczycielki przedmiotów gastronomicznych: Zofia Strusińska, Barbara Grąbczewska, Anna Wójcik, Anna Dubaj, Anna Sawicka, Anna Kmiołek. Pomagali im uczniowie z klas „żywieniowych”.

Pieniądze w dniu finału zliczały panie: Jolanta Jadaś, Grażyna Komorowska, Janina Słomkowska, Izabela Gierek, Grażyna Grzegorczyk, Krystyna Chodkowska, Katarzyna Świerczewska, Grażyna Latałło, Ewa Abramczyk , Jolanta Piasecka oraz nauczyciele z innych szkół. Zebrano łącznie 38.597,59 zł.! Pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz WCZESNEGO WYKRYWANIA NOWOTWORÓW U DZIECI.

Liczne prace, które napłynęły na konkurs literacki i plastyczny, oceniały panie Ewa Abramczyk i Agnieszka Kaszuba. Uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni w dniu finału.

Atrakcją imprezy finałowej był występ dzieci i młodzieży z Klubu Tańca Nowoczesnego Show Dance Olgi Nitkowskiej oraz koncert utalentowanej uczennicy ZSBP Kasi Rzepnickiej.

Do warszawskiego Studia TVP2 pojechała wicedyrektor szkoły i szefowa Sztabu w jednej osobie - pani Teresa Zielińska. Towarzyszyła jej nauczycielka Jolanta Piasecka i 10 uczniów: Monika Stasiak, Ewelina Figurska, Tobiasz Wultański, Paweł Mikołajczyk, Radek Piórek, Magda Błaszkowska, Kasia Dorobińska, Iwona Stępniewska, Maciek Zieliński i M. Stasiak. Niezapomniane chwile uwieczniła na zdjęciach pani J. Piasecka.Poprawiony: środa, 01 lutego 2012 18:25
 
 
<<  Grudnia 2022  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo