Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Od 4 stycznia 2010r. Zespół Szkół im. B. Prusa w Pułtusku realizuje projekt:

„WZBOGACANIE ZASOBÓW EMOCJONALNYCH I INTELEKTUALNYCH UCZNIÓW Zespołu Szkół im. B. Prusa w Pułtusku W KONTEKŚCIE PODNOSZENIA JAKOŚCI I ATRAKCYJNOŚCI SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO”

współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt dotyczy Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki: Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego...

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE
Do udziału w projekcie zapraszamy uczniów Technikum szczególnie uczących się w zawodzie technik handlowiec i kucharz.

NA CZYM POLEGA PROJEKT?
Projekt przewiduje organizację oraz przeprowadzenie szeregu bezpłatnych warsztatów i zajęć pozalekcyjnych z zakresu pomocy psychologii pedagogicznej, matematyki, języków obcych w zakresie zawodowym, przedsiębiorczość z komputerem. Szkolenie przeznaczone jest dla 120 uczniów.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE
Zajęcia i warsztaty rozpoczynają się w styczniu a kończą w grudniu 2010r. Wykładowcami będą psycholodzy, pedagodzy, lektorzy języka angielskiego. Ze szczegółowym programem szkolenia i zasadami rekrutacji można się zapoznać otwierając kolejno zakładki „Program szkolenia” oraz „Rekrutacja” i „Regulamin rekrutacji”.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE
Zajęcia szkoleniowe odbywać się będą w wyznaczonych salach lekcyjnych Zespołu Szkół im B. Prusa w Pułtusku. Uczniowie zostaną podzieleni na grupy: 10 osobowe (warsztaty terapeutyczne, efektywnego uczenia się, przedsiębiorczość z komputerem) i 15 osobowe na pozostałe zajęcia. Wszystkim uczestnikom zapewniamy materiały dydaktyczne.

CO ZROBIĆ ŻEBY WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE?
Wystarczy wypełnić i podpisać Formularz Zgłoszeniowy, Przed wypełnieniem Karty prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji oraz wzorem. Mamy nadzieję, iż zajęcia i warsztaty, które proponujemy przyczynią się do pogłębienia wiedzy przydatnej w Waszej pracy, a także będzie niepowtarzalną okazją do lepszego poznania się nawzajem.

 
 
<<  Listopada 2022  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo