Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

23 maja polscy praktykanci poznawali tajniki pieczenia prawdziwej włoskiej pizzy. Zostali wyposażeni w oryginalne receptury i niezbędną wiedzę teoretyczną. Dowiedzieli się, że hawajska to wymysł fast foodów oraz że prawdziwy Włoch gardzi podgrzewanym lub wczorajszym specjałem.

Było wygniatanie, przygotowywanie farszu, a na koniec pyszna kolacja, na którą wszyscy czekali. Może cieszyć fakt, że przepisy przyjadą z uczniami do Pułtuska, a nasi uczniowie będą mogli serwować własnoręcznie przygotowany specjał swoim rodzinom i klientom pułtuskich zakładów gastronomicznych.

Kolejną ciekawostką są południowe przyprawy. Rosną one we Włoszech powszechnie. Przed kwaterą praktykantów są krzewy liści laurowych, koper włoski, drzewo figowe oraz oliwne. Dla kucharzy to raj.
 
 
<<  Września 2022  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo