W listopadzie obchodziliśmy w Polsce Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Celem tego ogromnego przedsięwzięcia jest „propagowanie idei przedsiębiorczości wśród młodych ludzi, ich aktywnej postawy wobec życia i poczucia współodpowiedzialności za przyszłość świata.”

W ramach ŚTP klasa pierwsza Zespołu Szkół im. B. Prusa, ucząca się w zawodzie technik usług fryzjerskich, złożyła wizytę w salonie fryzjerskim Elizabeth Salon Fryzur. Dzięki uprzejmości właścicielki p. Elżbiety Olbrych uczennice mogły nie tylko zobaczyć rzemiosło fryzjerskie, ale także zgłębić wiedzę na temat rozwoju i doskonalenia zawodowego. Wizyta zakończyła się obietnicą ponownego spotkania za rok, w celu rozmów na tematy branżowe.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą lekcję.

                                                                                                                                                           Edyta Jaskulska

Ps. Kliknij w zdjęcie, aby obejrzeć je w całości :)                                        

20191217101617.jpg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10