Śniadanie wielkanocne w promieniach słońca, uśmiechy na twarzach, przyjaciele i rodzina przy stole… to brzmi jak idealny scenariusz na idealne Święta Wielkanoce, które w tym roku wcale takie nie będą.

Koronawirus napisał nam wszystkim swój scenariusz, a jaki on będzie, to wiemy wszyscy. Najważniejsze to #zostańwdomu.

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję poczuć Święta Wielkanoce, ponieważ w pierwszym tygodniu marca zorganizowaliśmy tematyczną sesję zdjęciową w ramach przedmiotu Projektowanie kampanii reklamowej. Plan na wykorzystanie zdjęć był obszerny i atrakcyjny, ale pokrzyżował go nam koronawirus. Tymczasem możemy pokazać to, co zrobiliśmy….  A było to tak:

Zaprosiliśmy dwóch modeli i dwie modelki – uczniowie naszej szkoły: Karolina Korenberg (klasa 1 Tr g), Łukasz  Głowacki (klasa 3 Tor), Laura Pazera (1 Tuf g), Aleksy Maga (klasa 2 Tż). Obsługa kelnerska - Jakub Gerek (klasa 2 Tż). Klasy gastronomiczne przygotowały atrakcyjne potrawy, nakrycie stołu oraz dekoracje. Fryzura modelki powstała w ramach koleżeńskiej współpracy między kierunkami nauczania w naszej szkole na zajęciach Wykonywanie zabiegów fryzjerskich. A my - klasy o profilu Technik reklamy - zorganizowaliśmy sesję zdjęciową.

Zdjęcia wykonała Olesia Bezhyk - uczennica klasy 1 Technik reklamy. Podziękowania dla mamy Joasi Daniszewskiej z klasy 1 Tr g za przygotowanie świątecznych dekoracji! Poniżej efekty naszej sesji.

                                                                       Agnieszka Służała - nauczyciel przedmiotów zawodowych