26 września bawiąc się i ucząc obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych.  Klasy pierwsze wraz z panią Katarzyną Mierzejewską i panią Izabelą Kamińską rozwiązywały zagadki językowe.  W tym roku tradycyjnie aktywnie do działań włączyły się klasy technikum organizacji reklamy. Przyszli specjaliści reklamy w ramach języka angielskiego zawodowego zrealizowali wraz z panią  Barbarą Smutkiewicz i panią Marianną Paliszewską projekt edukacyjny, a mianowicie  filmy oraz prezentacje multimedialne promujące Dzień Języków Obcych. Ciekawą  pracę przygotowali uczniowie kl. III TOR- Łukasz Głowacki, Orest Kapryn, Mateusz Stępnowski, Dima Lesiv, Olek Babych i Kacper Przybysz. Chłopcy zrealizowali krótki film prezentujący sytuacje, w których znajomość języków obcych jest niezbędna w codziennym życiu. Równie ciekawe były prezentacje i filmy promujące Europejski Dzień Języków Obcych i popularyzujące uczenie się języków obcych przez całe życie wykonane przez: Natalię Kozakiewicz, Paulinę Szymańską, Wiktorię Godlewską, Patrycję Kisiel z kl. III TOR oraz Weronikę Łuniewską z kl. IV TOR. Zapraszamy do obejrzenia efektów pracy naszych uczniów na stronie internetowej ZS im. B. Prusa.

                                                                                                                                     Barbara Smutkiewicz i Marianna Paliszewska

Prezentacja "European Day of Languages - celebrating with us!"