Podczas PIKNIKU MILITARNEGO, w dniu 7.09.2019r. na przystani miejskiej w Pułtusku, ogłoszono wyniki konkursu plastycznego na plakat „Nigdy więcej wojny” zorganizowanego przez Bibliotekę im. Joachima Lelewela w Pułtusku. 

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych, wszystkie trzy miejsca zajęli nasi uczniowie!

Fragment wypowiedzi pani Barbary Popielskiej, przewodniczącej jury konkursu (z wykształcenia artystka plastyk): „plakat to jest sztuka ulicy (…) ma za zadanie przedstawić ludziom pewne treści w sposób bardzo szybki tak, aby zwrócić uwagę zabieganego człowieka (…). Artysta opracowuje symbole uproszczone, pozbywa się detali, szczegółów po to, aby przekaz plakatu był prosty w odbiorze”.

Prace uczniów klasy III uczącej się w zawodzie TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY  spełniły powyższe kryteria, co więcej zostały docenione za „oryginalność pomysłów, nieszablonowe techniki wykonania i niekonwencjonalną treść przekazu”.

Prace zostały wykonane na zajęciach przedmiotu: projektowanie kampanii reklamowej pod opieką p. Agnieszki Służały.

Uczniowie klasy III tor otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz cenne nagrody.

Miejsce I: Patrycja Kisiel,

Miejsce II: Ania Marciniak,

Miejsce III: Mateusz Stępnowski,

Wyróżnienie: Weronika Łuniewska (klasa IV tor).

GRATULUJEMY ZWYCIĘSTWA!

1
2
3
4
5
6
7
8
9
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9