Z dniem 1 września 2019 r. Pani Anna Kmiołek-Gizara po 12 latach rozstała się z Zespołem Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku. Pani Anna uczyła przedmiotów gastronomicznych, a od dwóch lat pełniła funkcję kierownika szkolenia praktycznego. Z dniem 1 września objęła stanowisko dyrektora w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku. 

Z żalem rozstajemy się z serdeczną koleżanką, szanowanym, lubianym i niezwykle kreatywnym nauczycielem, kompetentnym kierownikiem. Osobą, która od 12 lat pozyskiwała dla szkoły środki z funduszy europejskich, wyposażając szkołę w nowoczesny sprzęt do nauki zawodów.

Życzymy realizacji planów i marzeń, serdecznych współpracowników i wielu sukcesów. Będziemy tęsknić...

DSC00364
DSC00365
DSC00368
DSC00370
DSC00371
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5