23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Święto zostało ustanowione w 1995 roku przez UNESCO. Ma na celu promowanie czytelnictwa, edytorstwa oraz wiedzy o prawie autorskim chroniącym własność intelektualną.

Z okazji Światowego Dnia Książek i Praw Autorskich życzymy Wam drodzy Uczniowie, abyście tego dnia oraz w całym roku obecnym i przyszłych latach czytali jak najwięcej książek. Książki same w sobie stanowią ogromną inspirację, czego dowodem jest zamieszczona kolekcja cytatów i aforyzmów o książce i o czytaniu. Prezentujemy wypowiedzi samych twórców – autorów książek. Mamy nadzieję, że niniejsza publikacja przyniesie odbiorcom wiele refleksji i nakłoni do czytania.

Dziękuję za graficzną pomoc uczniom klasy pierwszej o profilu technik reklamy.

                                                                                                                                                                                                               Jolanta Piasecka

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10