W związku z programowym doskonaleniem umiejętności fryzjerskich i kreowania wizerunku przyszedł czas na wykonanie charakteryzacji ślubnej. Uczennice klasy III TUF p wraz z nauczycielką przedmiotów zawodowych zamieniły pracownię fryzjerską w studio stylizacji ślubnej. Przedsięwzięcie to dało możliwość zaprezentowania kreatywności i inicjatywy jaką wykazały dziewczęta. Było to również pewnego rodzaju sprawdzenie sprawności manualnej, organizacji pracy, wrażliwości estetycznej i odkrywanie talentu.

Sesja zdjęciowa z udziałem modelek to świetne doświadczenie dla uczniów klas o profilu technik reklamy. To właśnie uczniowie klasy trzeciej po gimnazjum, uczący się m.in. podstaw fotografii cyfrowej, zorganizowali studio fotograficzne - profesjonalne tło, oświetlenie, sprzęt fotograficzny. Zachęcamy do obejrzenia galerii fotografii prezentujących efekty pracy uczennic.

 

Edyta Jaskulska

Ps. Kliknij w zdjęcie, aby wyświetlić je w całości :)