Uczniowie Prusa z klasy 3 TżTot i 4 TrTuf uczestniczyli w bardzo ciekawej wycieczce. Jej celem było umożliwienie ekspresji spostrzeżeń, przeżyć, uczuć w różnych formach działalności oraz rozbudzanie aspiracji zawodowych i motywowanie do działania. W tym celu młodzież odwiedziła Muzeum „Świat Iluzji” mieszczące się na rynku Starego Miasta w Warszawie oraz rodzinną restaurację naszego absolwenta Balkan Bistro Prespa, usytuowaną na Bródnie.

W muzeum czekała na wszystkich iluzja w najlepszym wydaniu, która przeniosła uczestników wycieczki do czasów dzieciństwa. Było dużo zdziwienia, śmiechu i ogólnej radości. Obiad w restauracji naszego absolwenta okazał się kulinarnym odkryciem. Właściciele Tomek i Aleko przywitali uczniów uśmiechem i wybornym „czekadełkiem”. W stylowej, greckiej scenerii jedzenie smakowało wybornie. Pięknie podane, o niecodziennym smaku, zdrowe i sycące. Można było poczuć się jak w słonecznej Grecji, za co serdecznie dziękujemy.