Takiej sesji fotograficznej w naszej szkole jeszcze nie było!

W miniony czwartek i piątek Uczniowie i Nauczyciele naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w sesji, którą zorganizowała niezawodna klasa 3 technik reklamy po gimnazjum. Uczniowie i uczennice przygotowali sprzęt oświetleniowy, fotograficzny, a także scenografię. Użyczyli swoje gadżety świąteczne, jak opaski, czapki, sweterki, kubki, a wszystko po to, by na zdjęciach portretowych uchwycić magię nadchodzących świąt.

A czy im się udało? Zobacz w naszej galerii zdjęć!

Po zakończonej pracy młodzież przyznała, że to był świetny pomysł i fantastyczna zabawa, dzięki której mogli realizować swoje pasje. Suma zdjęć jakie wykonaliśmy przekroczyła 3500! Ale jednym z ważniejszych elementów takiej sesji jest selekcja zdjęć, dzięki której zostawia się tylko najlepsze kadry. A zatem nie ilość, a jakość jest tu kluczowa.

Praca przy tej sesji sprawiła, że młodzież ma ochotę na więcej takich inicjatyw – zatem wkrótce znów będzie się działo!

                                                                                                                                                                 Agnieszka Służała - nauczyciel przedmiotów zawodowych 

Ps. Kliknij w zdjęcie, aby obejrzeć je w całości :)