Uczniowie klasy trzeciej po gimnazjum uczący się w zawodzie technik reklamy to młodzież, z którą każdy nauczyciel chciałaby pracować! Zaangażowani, pomysłowi, zdolni!

Z ogromną przyjemnością prezentujemy logo przygotowane na miejski turniej szachowy – projekt powstał rękami uczniów ww. klasy – Kuby Wojtaszka i Dawida Seroki.

Grafika zaproponowana przez nich jest minimalistyczna i bardzo symboliczna – na pierwszy rzut oka wiadomo o co chodzi. Zastosowano kolorystkę kojarzącą się ze świętami – zieleń i czerwień.
Znak graficzny naszych uczniów zastosowano na plakatach informacyjnych, na przypinkach, które mają służyć jako medale (przypinki wykonane własnoręcznie w naszej pracowni reklamy przez kolejną zdolną osobę – Julię Barbarską z klasy II technik reklamy). W ramach współpracy z Urzędem Miasta w Pułtusku przygotowano również zalaminowane plakaty służące oznakowaniu wydarzenia.
Mając tak dobrze zaprojektowane logo można wykonać wiele innych gadżetów reklamowych, jak torby papierowe, identyfikatory, stemple itp.

                                                                                                                                      Agnieszka Służała i Mikołaj Sokolnicki – nauczyciele przedmiotów zawodowych   

1_świąteczny_turniej_szachowy_Pułtusk
2_świąteczny_turniej_szachowy_Pułtusk
3_świąteczny_turniej_szachowy_Pułtusk.jpg
1639686677008
Previous Next Play Pause
1 2 3 4