Z okazji 40. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego pięć uczennic z klas kształcących się na kierunku technik reklamy przygotowało projekty logo. Projekty bazują na kolorystyce szaroodcieniowej, nawiązującej do komunikatów prasy i telewizji z roku 1981. Projekty wykonane w programie do grafiki wektorowej.

Autorki prac: Olesia Bezhyk kl. 3 tr p, Iryna Herbut kl. 2 tr, Maja Szczerba kl. 3 tr p, Maria Komsta kl. 3 tr p, Uliana Bratkovska kl. 2 tr

Uczennice przygotowały grafiki na konkurs plastyczny zorganizowany przez Gminę Pułtusk polegający na opracowaniu logo 40. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Zwycięska praca autorstwa uczennicy PSP nr 1 w Pułtusku (gratulujemy!) do obejrzenia na zdjęciu ostatnim.

Uczennice naszej szkoły odebrały od organizatorów podziękowania oraz upominki.

Agnieszka Służała - nauczyciel przedmiotów zawodowych 

1
2
3
4
5
roccznica_stanu_wojennego_Prus_Pułtusk
xlogo-40-lecie-stanu-wojennego-1-690x450.jpg
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7