"Nie bądź piernik, noś maseczkę" to hasło naszej kampanii społecznej stworzonej przez uczennicę Joannę Daniszewską z klasy 3 technik reklamy. Uczennica jest prognozującym grafikiem tworzącym oryginalne i optymistyczne prace. To właśnie jej piernik jest naszym bohaterem.

Autorskie plakaty (wydrukowane na szkolnym ploterze oraz nowoczesnej drukarce) zdobią wiele miejsc użyteczności publicznej, m.in. podświetlane słupy ogłoszeniowe miasta Pułtuska, korytarze pułtuskich szkół podstawowych, Żłobka Miejskiego, Niepublicznego Przedszkola Miniland i Urwis, a także klatki schodowe bloków mieszkalnych czy przystanki autobusowe.

Cieszy nas fakt, że kampania została zauważona przez TVP 3 Warszawa! Mieliśmy zaszczyt gościć ekipę realizującą Kurier Warszawy i Mazowsza. Link do reportażu (od minuty 6.40). https://warszawa.tvp.pl/57155194/27112021.

Zachęcamy do przyłączenia się do naszej kampanii. Plakaty można bezpłatnie pobrać ze strony intrnetowej naszej szkoły. https://zsbprus.beep.pl/pl/1188-kampania-spoleczna

Niech ten sympatyczny piernik oraz kolejni bohaterowie kampanii przypominają Wam o obowiązku zasłaniania ust i nosa.

Agnieszka Służała

1_Nie_bądź_piernik_noś_maseczkę
2_Nie_bądź_piernik_noś_maseczkę
3_Nie_bądź_piernik_noś_maseczkę
4_Nie_bądź_piernik_noś_maseczkę
5_Nie_bądź_piernik_noś_maseczkę
6_Nie_bądź_piernik_noś_maseczkę
9_Nie_bądź_piernik_noś_maseczkę
10_Nie_bądź_piernik_noś_maseczkę
11_Nie_bądź_piernik_noś_maseczkę
12_Nie_bądź_piernik_noś_maseczkę
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10