Listopad -smutny, ponury... Ale nie w Prusie!

U nas w listopadzie jest przytulnie, miło i pluszowo.  A wszystko za sprawą Fundacji Gdy Liczy się Czas i Dzień Pluszowego Misia 2021.

Marzeniem organizatorów jest obdarowanie jak największej liczby dzieci - pacjentów onkologicznych - maskotkami. Bo wiecie... misiowi można powiedzieć na ucho wszystko, powierzyć wszelkie tajemnice, popłakać i pożalić się ...

W Prusie zaczęliśmy zbiórkę pluszaków i kolejny raz przekonaliśmy się, jak wielkie serca mają nie tylko nasi uczniowie i nauczyciele, ale również przyjaciele naszej szkoły.

Ogłoszenie poszło w facebookowy świat i do zbiórki przyłączyli się Gminny Klub Dziecięcy w Winnicy i Bajkowe Samorządowe Przedszkole w Winnicy. Fantastyczne dzieciaki z rodzicami i opiekunami zebrały 46 maskotek!!!!

Mała dziewczynka o wielkim sercu Lilianka, razem z mamą panią Sylwią Narwojsz, przyniosła pięknego dużego pluszowego psa.

W sumie zebraliśmy 96 małych i dużych maskotek, które pofrunęły do magazynu Wylosuj Anioła, a stamtąd powędrują na dziecięce oddziały onkologiczne.

A pofrunąć mogły dzięki życzliwości i wielkiej empatii pani Ani Sosińskiej z epaka.pl Pułtusk - punkt nadań i odbioru przesyłek.

Wszystkim - dziękujemy pięknie i zapraszamy do kolejnych wspólnych akcji. W przyszłym tygodniu podsumujemy akcję zbiórki Swojaków, które trafią do dzieci przebywających w pułtuskim szpitalu.  Od dawna wiemy, że mieszkańcy Pułtuska i okolic mają wielkie serca.

Razem możemy wszystko!

Pamiętajmy, że „gdy uśmiecha się dziecko, uśmiecha się cały świat". Wszystkim małym i dużym życzymy dużo uśmiechu i tego, co najważniejsze – ZDROWIA!

A ja dziękuję moim szkolnym aniołom, bez których ta (i nie tylko ta) akcja nie miałaby możliwości zaistnieć. Dziewczyny Agnieszka Dyl i Jolanta Piasecka - jesteście wielkie.

                                                                                                                                                           Ewa Mazurkiewicz

Ps. Kliknij w zdjęcie, aby obejrzeć je w całości :)

1
2
3
4
Previous Next Play Pause
1 2 3 4