15 października 2021r. w Zespole Szkół im. B. Prusa uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Pani dyrektor Dorota Orłowska złożyła pracownikom życzenia oraz podziękowała za wyróżniającą pracę nauczycielom, którzy otrzymali Nagrodę Dyrektora: wicedyrektor Annie Balcerowskiej, Agnieszce Służale, Renacie Prus-Nalewajk, Edycie Jaskulskiej i Agnieszce Dyl.

Prezentem dla nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi był przepiękny koncert młodzieży przygotowany pod kierunkiem p. Aleksandry Czyżewskiej i p. Jolanty Siudy. Na scenie wystąpił wirtuoz pianina Wiktor Sommer, wykonując utwory: „Dla Elizy” Ludwiga Van Beethovena oraz „At The Ivy Gate” Briana Craina. Talent wokalny zaprezentowały: Ania Krupińska, Julia Ślepowrońska oraz Magda Dawidczyk. W rolę konferansjerów wcielili się Oliwia Załęska i Krystian Byszewski. Uzdolniona muzycznie młodzież zaczarowała zebranych i przeniosła ich w bajkowy świat przepełniony pięknymi dźwiękami i radością. Wśród publiczności panowała cisza i podziw dla występujących. Dziękujemy za te chwile <3