20 września 2021r. uczniowie Zespołu Szkół im. B. Prusa uczący się w zawodzie technik reklamy mieli okazję być częścią wyjątkowego wydarzenia – nagrania programu telewizyjnego „The Voice Senior” – odcinki półfinałowe. W ściśle określonym reżimie sanitarnym, podzieleni na mniejsze grupy, otrzymaliśmy jednakowe maseczki, by móc zasiąść we wskazanych sektorach i obserwować całe studio nagraniowe.

Wrażenie na młodzieży zrobił niesamowity sprzęt video, efekty specjalne – dźwiękowe i świetlne, przesympatyczni pracownicy stanowiący zespół produkcyjny, uczestnicy (amatorzy piosenkarze) oraz czteroosobowe jury – Alicja Majewska, Witold Paszt, Piotr Cugowski oraz Maryla Rodowicz.

Zgodnie z regulaminem programu nie mogliśmy wykonywać zdjęć ani nagrań video wewnątrz studia. Emisja odcinków z naszym udziałem zaplanowana jest na styczeń 2022r.

Wycieczka do studia nagraniowego była dawką pozytywnej energii, fantastycznych emocji, niezapomnianych przeżyć oraz cennym doświadczeniem związanym z naszym kierunkiem kształcenia - technik reklamy.

                                                                                                                                      Nauczyciel przedmiotów zawodowych

                                                                                                                                                      Agnieszka Służała

1
1_1
2
3
4
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5