Zespół Szkół im. B. Prusa w Pułtusku po raz pierwszy przystąpił do akcji charytatywnej, której celem była zbiórka starych, niepotrzebnych kluczy na rzecz Kliniki "Budzik", prowadzonej przez Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”. W ten sposób włączyliśmy się do ratowania dzieci będących w stanie śpiączki.

Dzięki dużemu zainteresowaniu, w naszej zbiórce uczestniczyły również inne placówki oświatowe:

  • Żłobek Miejski w Pułtusku,
  • Przedszkole Miejskie Nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Pułtusku,
  • Przedszkole Miejskie Nr 5 w Pułtusku,
  • Niepubliczne Katolickie Przedszkole im. Św. Rodziny w Pułtusku,
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Obrytem.

Zbiórkę znacząco zasiliły klucze przekazane przez Firmę Dorabianie kluczy, naprawa obuwia Pana Pawła Chimkowskiego. Łącznie zebraliśmy 17 kilogramów, które zostały przekazane przedstawicielowi Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych. Dochód ze złomowania kluczy zasil konto Fundacji „Akogo?” Ewy Błaszczyk.

Serdecznie dziękuję za rozpowszechnianie i udział w akcji ,,Stare klucze dla Budzika”.

 

                                                                                                          Koordynator akcji w Pułtusku  - Agnieszka Dyl

                                                                                                          nauczyciel Zespołu Szkół im. B. Prusa w Pułtusku

Ps. Kliknij w zdjęcie, aby obejrzeć je w całości :)

1
2
3
4
5
6
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6