Marysia Komsta, uczennica Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku, odwiedziła w warszawskim Sztabie WOŚP Jurka Owsiaka i jego żonę. Trzecioklasistka od lat aktywnie włącza się w Owsiakowe granie, obdarowuje również Jurka w dniu finału własnoręcznie wykonanymi upominkami. Tym razem zawiozła w prezencie koszulkę z herbem Pułtuska, torbę z logo szkoły oraz urokliwe zdjęcia Pułtuska. W miłej i serdecznej atmosferze opowiedziała szefowi sztabu o swoim mieście, szkole i kierunku kształcenia, który wybrała – techniku reklamy.

Po powrocie Marysia spotkała się z Panią Dyrektor Zespołu Szkół im. B. Prusa - Dorotą Orłowską i przekazała na jej ręce podziękowanie otrzymane od Jurka Owsiaka.

Cieszymy się z ciekawych inicjatyw Marysi, tak bardzo pokrewnych z jej kierunkiem kształcenia.

Ps. Kliknij w zdjęcie, aby wyświetlić je w całości :)

1
2
3
4
5
6
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6