Nadszedł czas podsumowań Ogólnopolskiego Projektu EKO-SZKOŁA 2021, który pomimo trudnego czasu - nauki zdalnej udało nam się zrealizować. Dziękuję wszystkim nauczycielom, którzy włączyli się w realizację zadań projektowych (Marta Kulesza, Edyta Jaskulska, Aleksandra Czyżewska) za zaangażowanie, kreatywność i niegasnący zapał do pracy. To dzięki Wam uczniowie naszej Szkoły mogli przez cały rok szkolny pokazywać światu, że styl życia EKO jest ważny i wcale nie taki trudny, jak mogłoby się wielu wydawać.

Gratuluję Wam i naszym Uczniom wykonania tak wielu cudownych zadań. Zachęcam tym samym innych do trwania w postawie ekologicznej, tak ważnej w dzisiejszych czasach.

Podsumowanie naszej wspólnej pracy możecie obojrzeć w naszym Eko-raporcie. Zachęcam również do obejrzenia filmików ekologicznych przygotowanych przez nasze uczennice: Karolinę Fabjańczyk i Klaudię Kempczyńską.

Jesteśmy prawdziwymi Przyjaciółmi Ziemi. 

                                                                                                                                                            Renata Prus-Nalewajk