Z okazji Dnia Dziecka uczennica klasy 2 technik reklamy przygotowała coś wyjątkowego! Łącząc swój talent z wiedzą wyniesioną z lekcji teorii (w tym przypadku dotyczącą copywritingu) oraz zajęć praktycznych (fotografia cyfrowa) – Nadia Rydzewska napisała bajkę o przygodzie Piratki Elizy, a także przygotowała stylizowaną sesją zdjęciową. To miły prezent dla wielbicieli baśni o dalekich krainach i niesamowitych przygodach piratów! W planach jest wydanie tej opowieści w wersji papierowej.

Brawo Nadia!

Nadia Rydzewska
,,Piratka Eliza i Klejnot nieśmiertelności’’ 

1
2
4
5
okładka
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5
Prezentujemy także trochę odświeżoną wersję bajki o Czerwonym Kapturku autorstwa Mai Szczerby, Marii Komsty i Huberta Borka z kl. II TrP.
IMG_20210521_142500
IMG_20210601_080824
Previous Next Play Pause
1 2