Identyfikacja wizualna jest podstawowym narzędziem do kreowania wizerunku marki i firmy na rynku. Jest to ogół symboli, które wyróżniają markę od marki konkurentów. Logo należy do podstawowych elementów identyfikacji wizualnej firmy.

Na lekcjach praktycznych w zawodzie technik reklamy uczniowie klasy II wykonali projekty logo dla firm z różnych branż, wykorzystując znajomość programu do grafiki wektorowej. Jest między innymi logo firmy budowlanej, jubilerskiej, kosmetycznej, sklepu zoologicznego, ogrodniczego, odzieżowego oraz logo hurtowni owoców i warzyw.

Miłego oglądania :)

                                                                                                                                            Jolanta Siuda

                                                                                                                        Nauczyciel przedmiotów zawodowych

Ps. Kliknij w zdjęcie, aby obejrzeć je w całości :)

BUDMAT
Happy_Dog-1
kokos
kosmetycznyp_-1
LAMBELLE
LOGO - JUBILER
logo - Victoria
logo Agat (1)
logo Agat (1)
logo Happy Dog
logo Lambelle
logo_agat-1
logo_firmy_jubilerskiej-1
Logo_happy_dog-1
logo_odzieży-1
logo_sklep_odzieżowy_Victoria-1
logo_zoologiczne11-1
ziarenko (1)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18