Podczas czwartkowych lekcji zawodowych przedmiotu Technika przekazu reklamowego – uczennica Karolina Jaszczułt wprowadziła klasę 2 technik reklamy w świat swojej pasji. Hobby uczennicy jest ściśle powiązane z kierunkiem na którym się uczy, ponieważ Karolina zajmuje się w wolnym czasie projektowaniem graficznym.

Podczas lekcji Karoliny omówione zostały palety barw RGB i CMYK –definicje, przeznaczenie i różnice. Ponadto omawiając cieniowanie i style graficzne Karolina udostępniła nam swoją galerię prac na portalu dla artystów Deviant Art.

Podczas live streamingu powstała na życzenie oglądających spersonalizowana postać dziewczynki w stylu chibi.  Zapraszamy do galerii screenów.

Podziękowania dla Karoliny za przygotowanie lekcji.

Ps. Kliknij w zdjęcie, aby obejrzeć je w całości :)

1618074622275
Screenshot(41)
Screenshot(42)
Screenshot(43)
Screenshot(44)
Screenshot(46)
Screenshot(50)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7