Reklama skrywa w sobie mnóstwo tajemnic, a jako konsument odkrywasz je codziennie, będąc nieświadomym uczestniczenia w strategiach marketingowych opracowywanych wiele miesięcy. Jednym z takich zagadnień jest Brand hero.

Jeśli nie wiesz kim jest Brand hero, to ten wpis jest dla Ciebie! Dlaczego? Bo kiedy tylko przeczytasz prezentację autorstwa Agaty Marzoch z klasy II technik reklamy okaże się, że Brand hero znasz i może nawet niektórych lubisz.  Zapraszamy do lektury.

                                                                                                                                                         Agnieszka Służała

                                                                                                                                           Nauczyciel przedmiotów zawodowych

Ps. Kliknij w zdjęcie, aby obejrzeć je w całości :)

Brand hero (1)
Brand hero (2)
Brand hero (3)
Brand hero (4)
Brand hero (5)
Brand hero
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6