Na słodko i na słono… Wieloporcjowo i drobne wyroby… Drożdżowe, biszkoptowe, piaskowe, ptysiowe, piernikowe, kruche, francuskie, półfrancuskie… Cykl zajęć praktycznych z wypieków w klasie II TŻp wymagał od uczniów zaangażowania, pracowitości, umiejętności manualnych i kreatywności. A efekty ich pracy robią wrażenie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Polecamy szczególnie ciastka korpusowe z marmoladą, recepturę na nie wykonała Dominika Kisiel z klasy II TŻp
                                                                                                                                 

                                                                                                                                                   Marta Kulesza

Ps. Kliknij w zdjęcie, aby obejrzeć je w całości :)