26 lutego 2021r. w Komendzie Powiatowej Policji w Pułtusku, w przemiłej atmosferze, odbyło się wręczenie nagród za udział w projekcie Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta.

Wręczający nagrodę, Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Jarosław Olszewski, podziękował uczennicy Zespołu Szkół im. B. Prusa w Pułtusku Karolinie Korenberg za rozsławienie Pułtuskiej Komendy. Karolina (klasa 2 technik reklamy) za zajęcie pierwszego miejsca odebrała nagrodę rzeczową – aparat instax wraz z akcesoriami. Opiekunowie projektu: z ramienia policji – st. post. Renata Soból oraz nauczyciele Mikołaj Sokolnicki i Agnieszka Służała - również otrzymali wartościowe nagrody.

Kierujemy podziękowania dla Pani Renaty Soból za wsparcie i motywowanie w trakcie projektu oraz dla Komendy Powiatowej w Pułtusku za zorganizowanie dzisiejszego spotkania.

Nasza uczennica przygotowała spot prewencyjny pt. „Potem wszystko opowiem”, który będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy Policji zajmujących się profilaktyką jako narzędzie wspomagające działania prewencyjne na terenie garnizonu mazowieckiego.

 

Fotoreportaż: Krystyna Karah klasa 2 technik reklamy

Ps. Kliknij w zdjęcie, aby obejrzeć je w całości :)

IMG_0937
IMG_0942
IMG_0946
IMG_0957
IMG_0961
IMG_0966
IMG_0972
IMG_0975
IMG_0985
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9