Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

XII Kampania Białych Serc w Prusie

 

W dniach 12-23 października 2016 r. Zespół Szkół im. B. Prusa w Pułtusku po raz ósmy z rzędu włączył się w Kampanię "BIAŁYCH SERC" - solidarny protest przeciwko uzależnieniom. Pomysłodawcą Kampanii jest Mariusz Zalewski, zaś głównym organizatorem - Grupa Zalewski Patrol we współpracy ze Stowarzyszeniem Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie. Koordynatorem Kampanii na terenie szkoły jest pani Justyna Rachuba-Mućka.

Hasło tegorocznej kampanii brzmiało "W sieci uzależnień" i skierowane było do dzieci, nauczycieli i rodziców. Miało przestrzegać przed cyberprzemocą i uzależnieniami od Internetu, komputera, telefonu, telewizji itp.

Akcja obejmowała udekorowanie szkoły symbolem akcji tj. białymi sercami, pogadanki na godzinach wychowawczych nt. uzależnień behawioralnych, zajęcia z pedagogiem i policją, wykonanie plakatów przez uczniów klas pierwszych oraz konkurs literacki i plastyczny. Komisja w składzie Justyna Rachuba-Mućka, Jolanta Piasecka, Ilona Kołodziejska nagrodziła dwie prace literackie i  jedną plastyczną. Oto zwycięzcy: Weronika Łuniewska kl. I Tor, Albert Hałas kl. II Tż i Wiktoria Smolak kl. I Tuf. 

XII Kampanię Białych Serc zakończył biały marsz uczniów i nauczycieli. W asyście straży miejskiej przeszli ulicami Pułtuska, w żywym proteście przeciw uzależnieniom w sieci.  
 
<<  Czerwca 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo