Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

21 września 2016 r. uczniowie klas pierwszych: 1 Tż, 1 TorTuf, 1 K/w, 1 Wz, w obecności dyrekcji szkoły, wychowawców i nauczycieli złożyli uroczyste ślubowanie.

Przyrzekali:

- sumiennie wykonywać wszystkie swoje obowiązki,

- przestrzegać postanowień zawartych w Statucie Szkoły,

- osiągać jak najlepsze wyniki w nauce,

- szanować nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły,

- szanować koleżanki i kolegów,

- szanować tradycję i dbać o dobre imię Zespołu Szkół. 

Do uczniów klas pierwszych kilka słów skierowali czwartoklasiści:

"Drogie Koleżanki i Koledzy! Od pierwszego września tworzycie wraz z nami wielką szkolną rodzinę. Wiecie, że w rodzinie każdy obok praw ma również obowiązki, które powinien solidnie wypełniać. Naszym wspólnym obowiązkiem jest przede wszystkim pilna nauka. Do niej wdrożą Was nauczyciele i rodzice. My – starsi koledzy, będziemy służyć Wam pomocą, gdy szkolne życie okaże się trudne. Każdy z Was pozostawi w tej szkole cząstkę siebie. Przeżyjecie tu sukcesy, ale być może i gorycz porażek. Sięgnięcie po nowe doświadczenia, będziecie zbierać wyjątkowe przeżycia i wrażenia. Tu zawiążą się Wasze przyjaźnie i sympatie. Mamy nadzieje, że lata spędzone w naszej szkole będziecie wspominać miło w dorosłym życiu. Życzymy wszystkim powodzenia, pogody ducha i wiary we własne siły.” 
 
<<  Czerwca 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo