Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

22 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół im. B. Prusa uroczyście zakończono rok szkolny. W podniosłym nastroju, w otoczeniu dostojnych gości, nauczycieli i rodziców, nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród książkowych tym uczniom, którzy najciężej pracowali, odnosząc przy tym godne naśladowania sukcesy.

Nagrody książkowe za najwyższe wyniki w nauce, ufundowane przez Starostę Pułtuskiego Jana Zalewskiego, otrzymały z rąk dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Katarzyny Jankowskiej uczennice z najwyższą średnią ocen: uczennica klasy II Technikum nr 2 i klasy II Branżowej Szkoły I stopnia nr 2.

Rada Rodziców przy ZSBP uhonorowała książkami i dyplomami piętnaścioro uczniów z bardzo wysoką średnią ocen oraz wzorowym i bardzo dobrym zachowaniem.

Dyplom i nagrodę za 100% frekwencję otrzymała uczennica klasy III technik organizacji reklamy.

Ponadto wręczono dyplomy licznym laureatom konkursów ogólnopolskich i szkolnych, dyplomy uznania osobom zaangażowanym w promowanie szkoły i przygotowanie IV Festynu Zdrowia, podziękowania za pracę w Samorządzie Uczniowskim, wzorową obsługę gości w Domu Polonii, reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych, a także certyfikaty z wielu szkoleń unijnych.

Na koniec uroczystości pani dyrektor przypomniała uczniom zasady bezpiecznego spędzania wakacji, życząc tym samym udanego odpoczynku, pełnego pozytywnych wrażeń, a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i absolwenci klas III Branżowej Szkoły I stopnia nr 2 podziękowali nauczycielom za całoroczny trud i złożyli kwiaty na ręce Pani dyrektor.Poprawiony: poniedziałek, 25 czerwca 2018 11:05
 
 
<<  Września 2020  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo