Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Workcamp w Grecji

Z radością informujemy, że dwójka uczniów Zespołu Szkół im. B. Prusa: Wiktoria Cichocka z klasy III Tor oraz Jakub Smoliński z klasy II Tuf, zakwalifikowała się do projektu VIP – Volunteering IS Possible – krótkoterminowego wolontariatu międzynarodowego, finansowanego w ramach Erasmus+.

Wiktoria i Jakub w czasie wakacji wyjadą do Grecji, gdzie wezmą udział w międzynarodowym obozie dla wolontariuszy, tzw. Workcampie i będą pracować na rzecz lokalnej społeczności. Uczniowie otrzymają wsparcie w osobie koordynatora z Centrum Międzynarodowej Wymiany Młodzieży i Wolontariatu oraz dofinansowanie (podróż, kieszonkowe, ubezpieczenie).

 

                                                                                                  Gratulujemy i życzymy powodzenia!

                                                                                                            Katarzyna MierzejewskaPoprawiony: wtorek, 12 czerwca 2018 07:05
 
 
<<  Września 2020  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo