Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2018/2019:
Technik żywienia i usług gastronomicznych - dietetyka, Technik organizacji reklamy - fotografia cyfrowa, Technik usług fryzjerskich - wizaż, Technik budownictwa - klasa patronacka firmy Budomur

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2018/2019: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, Kucharz - barman (n...

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Czas wakacji już blisko, a mimo to w Zespole Szkół im. B. Prusa w Pułtusku młodzież pracowicie spędza weekendy. Uczennice kształcące się w zawodzie technik usług fryzjerskich oraz fryzjer biorą udział w kursie podstaw makijażu, dzięki któremu zdobywają cenne umiejętności ważne na rynku pracy oraz potrzebne każdej kobiecie dbającej o wygląd.

Kurs prowadzi Pani Agnieszka Świst-Kamińska - założycielka Szkoły Męskiego Stylu, doradca do spraw wizerunku, STYLE COACH i COOL HUNTER. Absolwentka prestiżowego Londyńskiego Central Saint Martins University of the Arts oraz Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej. Udziela eksperckich wywiadów w telewizji oraz w Polskim Radio. Z branżą modową związana jest od ponad 10 lat. U podstaw jej pracy jest doradztwo oraz stylizacja męska i kobieca, a także dress code i savoir-vivre biznesowy.

Młodzież w trakcie kursów zdobywa nie tylko umiejętności, ale może także czerpać inspirację dla swojego rozwoju zawodowego i osobistego.

                                                                                              Koordynator ProjektuPoprawiony: piątek, 08 czerwca 2018 11:18
 
 
<<  Września 2020  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo