Technikum nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk. 2017/2018:
Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik organizacji reklamy, Technik usług fryzjerskich

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Kierunki kształcenia w roku szk.  2017/2018: Fryzjer, Mechanik pojazdów samochodowych,Blacharz samochodowy, Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, Piekarz, Kucharz, Sprzedawca, Lakiernik, Elektryk, Murarz-tynkarz, Stolarz, Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych

  • Technikum nr 2

  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

W dniu 23  listopada w Zespole Szkół odbyły się zebrania z rodzicami. Rozpoczęło je spotkanie z Policją. Starsi aspiranci Katarzyna Grzechnik i Arkadiusz Chmiel zaprezentowali rodzicom walizkę narkotykową, w której zebrano substancje przypominające narkotyki oraz przedmioty służące do ich przechowywania i zażywania. Nie zabrakło również informacji o dopalaczach, których zażywanie, ze względu na brak informacji o składzie,  jest groźniejsze dla zdrowia i życia. Policjanci powiedzieli również  jak poznać, że dziecko jest pod wpływem środków odurzających, na co zwrócić uwagę w jego zachowaniu. Na koniec pani dyrektor poinformowała rodziców, gdzie można zwrócić się o pomoc, jeśli istnieje ryzyko, że dziecko ma kontakt z substancjami psychoaktywnymi.



 
 
<<  Lutego 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728    

projekty_unijne

 Szkola_bez_przemocy

  leonardo